MİR ENERJİ

"Doğalgaz Dönüşümlerinde MİR Güvencesi"

MİR ENERJİ

         1990 yılından bu yana Botaş  Yüksek Basınç Hatları, Doğalgaz Kompresör İstasyonları, Termik Santraller, RMS-A istasyonları gibi proje yapım ve işletme konularında uzmanlaşmış, 17 yıllık enerji ve doğalgaz sektöründe tecrübeye sahip kurucularımız 2007 yılında MİR ENERJİ çatısı altında buluşmuşlardır. Merkezi Uşak'ta bulunan firmamız başta Uşak ve Ege Bölgesi olmak üzere Tüm Türkiye'ye enerji çözümleri sunmaktadır.

          Enerji Piyasası Denetleme Kurulu tarafından yetkilendirilmiş olan firmamız; Tecrübeli mühendis ve çalışan kadrosu ile enerji sektöründe sanayicilerin rekabet gücünü artırarak, imalat taahhüt ve müşavirlik kollarında MİR güvencesi ile hizmet vermektedir.

   Firmamız çalışma ortaklarına;

Hizmetleri ile ekonomik ve güvenilir enerji çözümleri sağlamaktadır.

Kuruluş amacına yönelik olarak konusunda daima lider olmak ve bu konumunu korumak için müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı, sorunlarını kendi sorunu olarak gören MİR ENERJİ, tüm hizmetlerinde profesyonelce mükemmeli aramakta; müşteri tatmin ve memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir.

 GİRİŞ 

Uşak Doğalgaz Doğal Gaz Sistemleri Doğalgaz Dönüşümleri Doğal Gaz Dönüşüm Açık Alan Isıtma Sistemleri Açık Alan Isıtıcıları, Uşak Kombi, Uşak Yoğuşmalı Kombi, Uşak Baymak, Uşak Viessmann